دستاوردهای وزارت جهادکشاورزی در تامین امنیت غذایی مردم بی نظیر است

[ad_1]

داراخبر: نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: دستاوردهای وزارت جهادکشاورزی در تامین امنیت غذایی مردم بی نظیر است.

به گزارش داراخبر، دکتر یوسف داوودی در دیدار مشترک با مهندس کریم مهری رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی ضمن بیان این مطلب افزود: دستاوردهای وزارت جهادکشاورزی در تامین امنیت غذایی مردم به ویژه تداوم خودکفایی در تولید گندم مورد نیاز کشورمان بی نظیر است.

وی گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس از فعالیت های بهبود کیفی و کمی تولید محصولات کشاورزی حمایت کامل دارد و اگر نیاز به وضع قوانین خاص باشد با ارائه لایحه از طرف دولت ما کمک لازم را انجام می دهیم. دکتر داوودی بر توسعه صنایع کشاورزی با هدف ارتقاء ارزش افزوده در بخش کشاورزی تاکید کرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان نیز ضمن تقدیر از همت نمایندگان استان به ویژه دکتر داوودی گفت: در تمام دنیا بخش کشاورزی مورد توجه ویژه دولت ها می باشد و برای این بخش یارانه لازم اختصاص می یابد امیدواریم که رویکرد حمایتی مجلس شورای اسلامی و سایر قوا بیش از پیش باشد. مهندس کریم مهری افزود: از نمایندگان محترم استانی و مسئولین امر تقاضامندیم تا در جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی در بخش کشاورزی مساعدت بیشتری را مبذول نمایند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *