دستگاه‌ها برنامه‌های کلیشه‌ای خود را به حساب تبریز ۲۰۱۸ ننویسند

[ad_1]

داراخبر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمرکز اصلی برنامه های ۲۰۱۸ بر روی تبریز است و تلاش می کنیم که سایر شهرستان ها نیز از برنامه های درنظر گرفته شده در این رویداد فرهنگی بهره مند شوند.

به گزارش داراخبر،محمدصادق پورمهدی در نشست ستاد برنامه ریزی استانی تبریز ۲۰۱۸ با بیان اینکه تا آغاز رسمی برنامه های این رویداد، زمان چندانی باقی نمانده است، افزود: به تناسب نزدیک شدن به سال ۲۰۱۸، باید جلسات ستاد و کمیته های آن به صورت مستمر و منسجم تر برگزار شود.

وی پس از ارائه گزارش شهردار تبریز از آخرین برنامه های تدوین شده برای تبریز ۲۰۱۸ گفت: شهرداری باید برنامه های خود را به صورت شفاف و بر روی کاغذ با برنامه زمان بندی ارائه کند.

وی ادامه داد: سایر دستگاه های اجرایی دخیل در تبریز ۲۰۱۸ نیز برنامه های خود را به ستاد ارائه دهند و پیگیر تخصیص ۱۰ درصد از اعتبارات متمرکز دستگاه های ملی به امر تبریز ۲۰۱۸ باشند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بخشی از سخنان خود ابراز کرد: تمرکز اصلی برنامه های ۲۰۱۸ بر روی تبریز است و تلاش می کنیم که سایر شهرستان ها نیز از برنامه های درنظر گرفته شده در این رویداد فرهنگی بهره مند شوند.

پورمهدی با اشاره به انتقاد رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از نبود برنامه های مدون مکتوب در مورد تبریز ۲۰۱۸، عنوان کرد: بسیاری از برنامه‌ها اگر تبریز ۲۰۱۸ هم نبود در تبریز اجرا می شد و از این پس هیچ کسی نباید برنامه های کلیشه ای خود را به حساب تبریز ۲۰۱۸ بنویسد.

وی با استقبال از انتقادات سازنده در راستای آمادگی هرچه بیشتر استان و کشور برای استقبال از مسافرین کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ گفت: تمامی انتقادات را به جان می خریم و تمامی تلاش خود برای پیگیری اعتبارات ملی را نیز انجام می دهیم.

پورمهدی تصریح کرد: البته برای کار کردن، نباید منتظر تخصیص اعتبارات از سوی دستگاه های مرکزی باشیم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *